Udal korporazioa

Juan Jesus Alberdi Landa

  • Alkatea
  • Barne Batzordeko burua
  • Udaltzaingoa, Partaidetza, Bizikidetza eta Informatika arloetako arduraduna
Udal taldeaGrupo municipal: EAJ-PNV

Ander Alberdi Lete

  • Alkateordea
  • Ogasun Batzordeko burua
  • Gizarte Zerbitzuen Batzordeko kidea
Udal taldeaGrupo municipal: EAJ-PNV

Maite Aguirre Iribar

  • Alkateordea
  • Ondare, Kultura eta Jaietako Batzordeburua
Udal taldeaGrupo municipal: EAJ-PNV

Joseba Lander Arregui Inchausti

  • Alkateordea
  • Obra eta Zerbitzuen Batzordeko burua
Udal taldeaGrupo municipal: EAJ-PNV

Miren Izaskun Labaien

  • Zinegotzia
  • Euskara, Gazteria eta Hezkuntza Batzordeko burua
Udal taldeaGrupo municipal: EAJ-PNV

Sabino Azcarate Leturia

  • Alkateordea
  • Ekonomia sustapen, Turismo eta Enpleguko Batzordeburua
  • Kirol Batzordeko burua
Udal taldeaGrupo municipal: EAJ-PNV

Jose Ignacio Arregui Aquizu

  • Zinegotzia
  • Auzoetako, Landa Garapeneko eta Ingurumeneko Batzordeburua
Udal taldeaGrupo municipal: EAJ-PNV

Maria Elena Lete Garcia

  • Zinegotzia
  • Lurralde Antolamenduko Batzordeburua
Udal taldeaGrupo municipal: EAJ-PNV

Mª Carmen Barrenechea Mariño

  • Alkateordea
  • Gizarte Zerbitzuen Batzordeko burua
  • Ogasun Batzordeko kidea
  • Barne Batzordeko kidea
  • Obra eta Zerbitzuen Batzordeko kidea
  • Lurralde Antolamenduko Batzordekidea
  • Auzoetako, Landa Garapeneko eta Ingurumeneko Batzordekidea
  • Ondare, Kultura eta Jaietako Batzordekidea
  • Euskara, Gazteria eta Hezkuntza Batzordeko kidea
  • Ekonomia sustapen, Turismo eta Enpleguko Batzordekidea
  • Kirol Batzordeko kidea
Udal taldeaGrupo municipal: PSE-EE

Agurne Barruso Lazkano

  • Zinegotzia
  • Ekonomia sustapen, Turismo eta Enpleguko Batzordekidea
Udal taldeaGrupo municipal: EH BILDU

Laureano Askargorta Irizar

  • Zinegotzia
  • Kirol Batzordeko kidea
Udal taldeaGrupo municipal: EH BILDU

Gorka Artola Alberdi

  • Zinegotzia
  • Obra eta Zerbitzuen Batzordeko kidea
  • Auzoetako, Landa Garapeneko eta Ingurumeneko Batzordekidea
Udal taldeaGrupo municipal: EH BILDU

Leire Iruin Ezkurra

  • Zinegotzia
  • Ogasun Batzordeko kidea
Udal taldeaGrupo municipal: EH BILDU

Joseba Moñux Biain

  • Zinegotzia
  • Barne Batzordeko kidea
  • Lurralde Antolamenduko Batzordekidea
Udal taldeaGrupo municipal: EH BILDU

Iosu Elorza Alberdi

  • Zinegotzia
  • Ondare, Kultura eta Jaietako Batzordekidea
Udal taldeaGrupo municipal: EH BILDU

Itsasne Luarizaristi Orbegozo

  • Zinegotzia
  • Gizarte Zerbitzuen Batzordeko kidea
  • Euskara, Gazteria eta Hezkuntza Batzordeko kidea
Udal taldeaGrupo municipal: EH BILDU

Aiert Lizarralde Ortiz De Zarate

  • Zinegotzia
  • Ogasun Batzordeko kidea
  • Barne Batzordeko kidea
  • Obra eta Zerbitzuen Batzordeko kidea
  • Lurralde Antolamenduko Batzordekidea
  • Gizarte Zerbitzuen Batzordeko kidea
  • Auzoetako, Landa Garapeneko eta Ingurumeneko Batzordekidea
  • Ondare, Kultura eta Jaietako Batzordekidea
  • Euskara, Gazteria eta Hezkuntza Batzordeko kidea
  • Ekonomia sustapen, Turismo eta Enpleguko Batzordekidea
  • Kirol Batzordeko kidea
Udal taldeaGrupo municipal: IRABAZI