Urtarrilak 29, Asteazkena

Gaur
29
URT
03:19
Erakusketa

Taula Periodikoa: Unibertsoa osatzen duten elementuak

Gaur
29
URT
03:19
Zinea

Madre

Gaur
29
URT
20:00
Gaur
29
URT
10:00
Bestelakoak

Eguazteneko azoka

Gaur
29
URT
18:00
Erakusketa

Bakardadeari begira

Gaur
29
URT
03:19

Otsailak 1, Larunbata

1
OTS
19:00
Bestelakoak

Gimnasia Erritmiko txapelketa

1
OTS
10:00

Otsailak 2, Igandea

Bestelakoak

Domeka azoka

2
OTS
11:00
Zinea

Parasitos

2
OTS
19:30
Zinea

La gallina turuleca

2
OTS
17:00
Erakusketa

Nafarroa, Euskal Estatua

Gaur
29
URT
03:19

Otsailak 3, Astelehena

Ospakizuna

San Blas jaiak

Gaur
29
URT
03:19
Zinea

Parasitos

3
OTS
20:30

Otsailak 4, Asteartea

Ospakizuna

Santa Ageda bezpera

Gaur
29
URT
03:19
Hitzaldia

Nafarroa, Euskal Estatua

4
OTS
19:00

Otsailak 5, Asteazkena

Bestelakoak

Eguazteneko azoka

5
OTS
18:00
Zinea

Glittering Misfits

5
OTS
20:30

Otsailak 7, Ostirala

Zinea

1917

7
OTS
22:00

Otsailak 8, Larunbata

Antzerkia

Zaldi urdina

8
OTS
19:00

Otsailak 9, Igandea

Zinea

1917

9
OTS
19:30
Zinea

Espías con disfraz

9
OTS
17:00

Otsailak 10, Astelehena

Zinea

1917

10
OTS
20:30
Zinea

1917

10
OTS
20:30

Otsailak 12, Asteazkena

Bestelakoak

Eguazteneko azoka

12
OTS
18:00
Bestelakoak

Kafe Konpon

12
OTS
16:30

Otsailak 14, Ostirala

Bestelakoak

Amodiozko gutunen lehiaketako sari banaketa

14
OTS
19:00

Otsailak 15, Larunbata

Antzerkia

Ene ba!

15
OTS
19:00

Otsailak 16, Igandea

Bestelakoak

Domeketan familian gozatzen

16
OTS
11:30

Otsailak 19, Asteazkena

Ikastaroa

Torrada eta Pella ikastaroa

19
OTS
18:00

Otsailak 21, Ostirala

Otsailak 22, Larunbata

Antzerkia

Pirritx, Porrotx eta Marimotots-en "Bizi dantza"

22
OTS
18:00

Otsailak 23, Igandea

Musika

Bergarako Txistulari Bandaren kontzertua

23
OTS
13:00

Otsailak 27, Osteguna

Hitzaldia

Adimen gaitasun handiko haurrak ezagutzen

27
OTS
18:00

Otsailak 29, Larunbata

Antzerkia

Marie de Jongh taldearen "Ikimilikiliklik"

29
OTS
18:00

Martxoak 7, Larunbata

Musika

Amak taldea + Ain_1 taldea

7
MAR
19:00

Martxoak 14, Larunbata

Antzerkia

Compañía de Krisol taldearen "Yo nunca"

14
MAR
19:00

Martxoak 21, Larunbata

Antzerkia

La Baldufa taldearen "Safari"

21
MAR
18:00

Martxoak 29, Igandea

Musika

Bergarako Musika Bandaren kontzertua

29
MAR
12:30

Apirilak 25, Larunbata

Bestelakoak

Elirale Konpainiaren "O!" dantza garaikidea

25
API
17:00
Bestelakoak

Elirale Konpainiaren "O!" dantza garaikidea

25
API
18:30

Maiatzak 2, Larunbata

Musika

Ainara Ortega ONIN

2
MAI
19:00

Maiatzak 9, Larunbata

Antzerkia

Glu Glu taldearen "Erbia eta dortoka"

9
MAI
18:00

Agenda

2020ko urtarrila

AlArAzOgOrLaIg
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

2020ko otsaila

AlArAzOgOrLaIg
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

2020ko martxoa

AlArAzOgOrLaIg
2425262728291
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

2020ko apirila

AlArAzOgOrLaIg
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

2020ko maiatza

AlArAzOgOrLaIg
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031