19 de Enero, Domingo

Exposición

'Elementu Kimikoen Taula Periodikoa' erakusketaren inaugurazioa

Hoy
19
ENE
17:58
Exposición

Taula Periodikoa: Unibertsoa osatzen duten elementuak

Hoy
19
ENE
17:58
Cine

La hija de un ladrón

Hoy
19
ENE
19:30
Exposición

Bakardadeari begira

Hoy
19
ENE
17:58

20 de Enero, Lunes

Cine

La hija de un ladrón

20
ENE
20:30

21 de Enero, Martes

Conferencia

Bizkaiko burdingintza eta horren ondorioz sortutako Neguriko oligarkia

21
ENE
19:00

22 de Enero, Miércoles

Cine

Sorry we missed you

22
ENE
20:00
Otros

Eguazteneko azoka

22
ENE
18:00

24 de Enero, Viernes

Celebración

San Paulo jaik

Hoy
19
ENE
17:58

25 de Enero, Sábado

Música

Dama Beltzak taldea

25
ENE
19:00

26 de Enero, Domingo

Cine

Starwars: el ascenso de skywalker

26
ENE
19:30
Cine

Frozen 2

26
ENE
17:30
Música

Bergarako Musika Bandaren kontzertua

26
ENE
12:30
Otros

Domeketan familian gozatzen

26
ENE
11:30
Otros

Bergarako Txistulari Bandaren kalejira

26
ENE
10:00

27 de Enero, Lunes

Cine

Starwars: el ascenso de Skywalker

27
ENE
20:30

28 de Enero, Martes

Otros

Debagoieneko Kirol Sariak 2019

28
ENE
17:00

29 de Enero, Miércoles

Cine

Madre

29
ENE
20:00
Conferencia

Ballet y danza contemporánea. Cronología, figuras. Figuras musicales III

29
ENE
10:00
Otros

Eguazteneko azoka

29
ENE
18:00

8 de Febrero, Sábado

Teatro

Zaldi urdina

8
FEB
19:00

15 de Febrero, Sábado

Teatro

Ene ba!

15
FEB
19:00

19 de Febrero, Miércoles

Cursillo

Torrada eta Pella ikastaroa

19
FEB
18:00

22 de Febrero, Sábado

Teatro

Pirritx, Porrotx eta Marimotots-en "Bizi dantza"

22
FEB
18:00

29 de Febrero, Sábado

Teatro

Marie de Jongh taldearen "Ikimilikiliklik"

29
FEB
18:00

7 de Marzo, Sábado

Música

Amak taldea + Ain_1 taldea

7
MAR
19:00

14 de Marzo, Sábado

Teatro

Compañía de Krisol taldearen "Yo nunca"

14
MAR
19:00

21 de Marzo, Sábado

Teatro

La Baldufa taldearen "Safari"

21
MAR
18:00

29 de Marzo, Domingo

Música

Bergarako Musika Bandaren kontzertua

29
MAR
12:30

25 de Abril, Sábado

Otros

Elirale Konpainiaren "O!" dantza garaikidea

25
ABR
17:00
Otros

Elirale Konpainiaren "O!" dantza garaikidea

25
ABR
18:30

2 de Mayo, Sábado

Música

Ainara Ortega ONIN

2
MAY
19:00

9 de Mayo, Sábado

Teatro

Glu Glu taldearen "Erbia eta dortoka"

9
MAY
18:00

Agenda

2020ko enero

LunMarMiéJueVieSábDom
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

2020ko febrero

LunMarMiéJueVieSábDom
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

2020ko marzo

LunMarMiéJueVieSábDom
2425262728291
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

2020ko abril

LunMarMiéJueVieSábDom
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

2020ko mayo

LunMarMiéJueVieSábDom
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031