Abenduak 6, Ostirala

Zinea

Si yo fuera rico

6
ABE
21:00

Abenduak 8, Igandea

Zinea

Si yo fuera rico

8
ABE
18:30
Zinea

La familia Addams

8
ABE
16:30

Abenduak 9, Astelehena

Zinea

Si yo fuera rico

9
ABE
19:30

Abenduak 11, Asteazkena

Bestelakoak

Eguazteneko azoka

11
ABE
17:00
Zinea

Gure oroitzapenak

11
ABE
19:00
Hitzaldia

Jazz-en hastapenak

11
ABE
9:00
Bestelakoak

Kafe Konpon

11
ABE
15:30

Abenduak 12, Osteguna

Hitzaldia

Haurrak eta hiperaktibitatea

12
ABE
16:00

Abenduak 13, Ostirala

13
ABE
20:00
Hitzaldia

Behin Zegama Aizkorrin parte hartu nuen

13
ABE
18:00
Bestelakoak

Haurrentzako mahai jolasak

13
ABE
16:30

Abenduak 14, Larunbata

Bestelakoak

Organik dantza taldearen "Sareak"

14
ABE
18:00
Musika

Ertzak bidean

14
ABE
21:00

Abenduak 15, Igandea

Zinea

Ventajas de viajar en tren

15
ABE
18:30
Zinea

Los Rodriguez y el más allá

15
ABE
16:30
Bestelakoak

Domeka azoka

15
ABE
10:00
Musika

Bergarako Txistulari Bandaren kontzertua

15
ABE
12:00

Abenduak 16, Astelehena

Zinea

Ventajas de viajar en tren

16
ABE
19:30

Abenduak 18, Asteazkena

Bestelakoak

Eguazteneko azoka

18
ABE
17:00
Zinea

El hoyo

18
ABE
19:00

Abenduak 20, Ostirala

Musika

Bergarako Musika Eskolako Gabonetako kontzertua

20
ABE
17:30
Erakusketa

Beart elkartea

1
URT
1:00

Abenduak 21, Larunbata

Musika

Gabonetako kontzertua

21
ABE
19:30
Musika

La Jose taldearen kontzertua

21
ABE
18:00
Bestelakoak

Napar feria

21
ABE
9:45

Abenduak 22, Igandea

Zinea

Bobby el erizo

22
ABE
16:30
Zinea

La odisea de los giles

22
ABE
18:30
Bestelakoak

Camden Town-en dantza emanaldia

22
ABE
9:00

Abenduak 23, Astelehena

Zinea

La odisea de los giles

23
ABE
19:30

Abenduak 24, Asteartea

Bestelakoak

Olentzero

24
ABE
7:45

Abenduak 26, Osteguna

Antzerkia

Zurrunka teatroaren "Aioko"

26
ABE
17:00
Bestelakoak

Gabonetako jolas parkea

26
ABE
10:00
26
ABE
8:00

Abenduak 27, Ostirala

Antzerkia

Dantzaz konpainia eta Teatro Paraiso "Ehuna"

27
ABE
17:00
Antzerkia

Dantzaz konpainia eta Teatro Paraiso "Ehuna"

27
ABE
15:30
Hitzaldia

Ciencia de sofá

27
ABE
17:00
Bestelakoak

Gabonetako jolas parkea

27
ABE
10:00

Abenduak 28, Larunbata

Musika

The Upper Room

28
ABE
18:00
Ikastaroa

Zientzia tailerra familian

28
ABE
10:00

Abenduak 29, Igandea

Bestelakoak

Harrera taldearen kultur emanaldia

29
ABE
18:00

Agenda

2019ko abendua

AlArAzOgOrLaIg
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

2020ko urtarrila

AlArAzOgOrLaIg
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

2020ko otsaila

AlArAzOgOrLaIg
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

2020ko martxoa

AlArAzOgOrLaIg
2425262728291
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

2020ko apirila

AlArAzOgOrLaIg
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930