Elena Lete Garcia

EAJ-PNV

  • Alkatea
  • EAJ-PNV taldeko bozeramailea
  • Lurralde Antolamenduko Batzordeburua
  • Udaltzaingoa, Partaidetza, Bizikidetza eta Informatika arloetako arduraduna

Ander Alberdi Lete

EAJ-PNV

  • Alkateordea
  • Ogasun Batzordeko burua
  • Gizarte Zerbitzuen Batzordeko kidea

Maite Agirre Iribar

EAJ-PNV

  • Alkateordea
  • Ondare, Kultura eta Jaietako Batzordeburua

Joseba Lander Arregui Inchausti

EAJ-PNV

  • Alkateordea
  • Obra eta Zerbitzuetako Batzordeburua
  • Auzoetako, Landa Garapeneko eta Ingurumeneko Batzordeburua

Miren Izaskun Labaien

EAJ-PNV

  • Zinegotzia
  • Euskara, Gazteria eta Hezkuntza Batzordeko burua

Sabino Azcarate Leturia

EAJ-PNV

  • Alkateordea
  • Ekonomia sustapen, Turismo eta Enpleguko Batzordeburua

Irune Galarraga

EAJ-PNV

  • Zinegotzia
  • Barne Batzordeko burua

Igor Oiarbide

EAJ-PNV

  • Zinegotzia
  • Kirol Batzordeko burua

Mª Carmen Barrenechea Mariño

PSE-EE

  • Alkateordea
  • PSE-EE taldeko bozeramailea
  • Gizarte Zerbitzuen Batzordeburua
  • Ogasun Batzordeko kidea
  • Barne Batzordeko kidea
  • Obra eta Zerbitzuen Batzordeko kidea
  • Lurralde Antolamenduko Batzordekidea
  • Auzoetako, Landa Garapeneko eta Ingurumeneko Batzordekidea
  • Ondare, Kultura eta Jaietako Batzordekidea
  • Euskara, Gazteria eta Hezkuntza Batzordeko kidea
  • Ekonomia sustapen, Turismo eta Enpleguko Batzordekidea
  • Kirol Batzordeko kidea

Agurne Barruso Lazkano

EH BILDU

  • Zinegotzia
  • EH BILDU taldeko bozeramailea
  • Ekonomia sustapen, Turismo eta Enpleguko Batzordekidea

Aitor Arantzabal

EH BILDU

  • Zinegotzia
  • Gazteria eta euskara, eta kirola.

Gorka Artola Alberdi

EH BILDU

  • Zinegotzia
  • Obra eta Zerbitzuen Batzordeko kidea
  • Auzoetako, Landa Garapeneko eta Ingurumeneko Batzordekidea

Leire Iruin Ezkurra

EH BILDU

  • Zinegotzia
  • Ogasun Batzordeko kidea

Joseba Moñux Biain

EH BILDU

  • Zinegotzia
  • Barne Batzordeko kidea
  • Lurralde Antolamenduko Batzordekidea

Ainhoa Lete

EH BILDU

  • Zinegotzia
  • Ingurumena eta auzoak.​

Itsasne Luarizaristi Orbegozo

EH BILDU

  • Zinegotzia
  • Gizarte Zerbitzuen Batzordeko kidea
  • Euskara, Gazteria eta Hezkuntza Batzordeko kidea

Aiert Lizarralde Ortiz De Zarate

IRABAZI

  • Zinegotzia
  • IRABAZI taldeko bozeramailea
  • Ogasun Batzordeko kidea
  • Barne Batzordeko kidea
  • Obra eta Zerbitzuen Batzordeko kidea
  • Lurralde Antolamenduko Batzordekidea
  • Gizarte Zerbitzuen Batzordeko kidea
  • Auzoetako, Landa Garapeneko eta Ingurumeneko Batzordekidea
  • Ondare, Kultura eta Jaietako Batzordekidea
  • Euskara, Gazteria eta Hezkuntza Batzordeko kidea
  • Ekonomia sustapen, Turismo eta Enpleguko Batzordekidea
  • Kirol Batzordeko kidea