29 de Enero, Miércoles

Exposición

'Elementu Kimikoen Taula Periodikoa' erakusketaren inaugurazioa

Hoy
29
ENE
19:31
Exposición

Taula Periodikoa: Unibertsoa osatzen duten elementuak

Hoy
29
ENE
19:31
Cine

Madre

Hoy
29
ENE
20:00
Exposición

Bakardadeari begira

Hoy
29
ENE
19:31

1 de Febrero, Sábado

1
FEB
19:00
Otros

Gimnasia Erritmiko txapelketa

1
FEB
10:00

2 de Febrero, Domingo

Otros

Domeka azoka

2
FEB
11:00
Cine

Parasitos

2
FEB
19:30
Cine

La gallina turuleca

2
FEB
17:00
Exposición

Nafarroa, Euskal Estatua

Hoy
29
ENE
19:31

3 de Febrero, Lunes

Celebración

San Blas jaiak

Hoy
29
ENE
19:31
Cine

Parasitos

3
FEB
20:30

4 de Febrero, Martes

Celebración

Santa Ageda bezpera

Hoy
29
ENE
19:31
Conferencia

Nafarroa, Euskal Estatua

4
FEB
19:00

5 de Febrero, Miércoles

Otros

Eguazteneko azoka

5
FEB
18:00
Cine

Glittering Misfits

5
FEB
20:30

7 de Febrero, Viernes

Cine

1917

7
FEB
22:00

8 de Febrero, Sábado

Teatro

Zaldi urdina

8
FEB
19:00

9 de Febrero, Domingo

Cine

1917

9
FEB
19:30
Cine

Espías con disfraz

9
FEB
17:00

10 de Febrero, Lunes

Cine

1917

10
FEB
20:30
Cine

1917

10
FEB
20:30

12 de Febrero, Miércoles

12
FEB
10:00
Otros

Eguazteneko azoka

12
FEB
18:00
Otros

Kafe Konpon

12
FEB
16:30
Cine

Il traidore

12
FEB
20:00

14 de Febrero, Viernes

Otros

Amodiozko gutunen lehiaketako sari banaketa

14
FEB
19:00

15 de Febrero, Sábado

Teatro

Ene ba!

15
FEB
19:00

16 de Febrero, Domingo

Otros

Domeketan familian gozatzen

16
FEB
11:30
Cine

Spy Cat

Día y hora: 
16 de Febrero, Domingo a las 17:00
Director: 
Christoph Lauenstein, Wolfgang Lauenstein
Precio: 
4.00 €
16
FEB
17:00

19 de Febrero, Miércoles

Cursillo

Torrada eta Pella ikastaroa

19
FEB
18:00

21 de Febrero, Viernes

21
FEB
22:30

22 de Febrero, Sábado

Teatro

Pirritx, Porrotx eta Marimotots-en "Bizi dantza"

22
FEB
18:00

23 de Febrero, Domingo

Música

Bergarako Txistulari Bandaren kontzertua

23
FEB
13:00
Cine

Jumanji: Siguiente nivel

23
FEB
17:00

27 de Febrero, Jueves

Conferencia

Adimen gaitasun handiko haurrak ezagutzen

27
FEB
18:00

29 de Febrero, Sábado

Teatro

Marie de Jongh taldearen "Ikimilikiliklik"

29
FEB
18:00

7 de Marzo, Sábado

Música

Amak taldea + Ain_1 taldea

7
MAR
19:00

14 de Marzo, Sábado

Teatro

Compañía de Krisol taldearen "Yo nunca"

14
MAR
19:00

21 de Marzo, Sábado

Teatro

La Baldufa taldearen "Safari"

21
MAR
18:00

29 de Marzo, Domingo

Música

Bergarako Musika Bandaren kontzertua

29
MAR
12:30

25 de Abril, Sábado

Otros

Elirale Konpainiaren "O!" dantza garaikidea

25
ABR
17:00
Otros

Elirale Konpainiaren "O!" dantza garaikidea

25
ABR
18:30

2 de Mayo, Sábado

Música

Ainara Ortega ONIN

2
MAY
19:00

9 de Mayo, Sábado

Teatro

Glu Glu taldearen "Erbia eta dortoka"

9
MAY
18:00

Agenda

2020ko enero

LunMarMiéJueVieSábDom
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

2020ko febrero

LunMarMiéJueVieSábDom
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

2020ko marzo

LunMarMiéJueVieSábDom
2425262728291
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

2020ko abril

LunMarMiéJueVieSábDom
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

2020ko mayo

LunMarMiéJueVieSábDom
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031